Specjalista ds. osobowych

arrow

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym;
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz zasiłków;
  • doświadczenie z zakresu rozliczania i ewidencji czasu pracy;
  • bardzo dobra znajomość programu MS Word, MS Excel;
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (np. Comarch Optima);
  • cechy i predyspozycje: bardzo dobra komunikacja interpersonalna, dobra organizacja pracy, profesjonalizm, terminowość, umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia, odpowiedzialność, zaangażowanie, kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Obowiązki:

  • prowadzenie procesów kadrowych związanych z zatrudnieniem;
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji personalnej;
  • prowadzenie i nadzór nad aktami osobowymi;
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, rozliczanie czasu pracy oraz nieobecności;
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i druków Rp-7;
  • współpraca przy prowadzeniu rekrutacji;
  • sporządzania raportów dotyczących zatrudnienia;
  • realizowanie polityki personalnej;
  • prowadzenie spraw związanych ze szkoleniami w spółce.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail jsobala@sertop.com.pl. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska. Aplikację można przesłać także drogą pocztową na adres Sertop Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 58, 43-100 Tychy lub złożyć osobiście w sekretariacie siedziby spółki.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sertop Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sertop Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach przy ul. Przemysłowa 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Masz pytania dotyczące naszych produktów,
chciałbyś z nami współpracować?
Napisz lub zadzwoń do nas

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version