Jesteśmy świadomi, że jako organizacja istniejemy dzięki Klientom i to Oni są jedynymi, obiektywnymi jurorami w ocenie jakości naszych wyrobów i usług.

Jednym z priorytetów naszej polityki jest poznanie oczekiwań naszych Klientów i dołożenie wszelkich starań, aby oferowane przez nas wyroby i usługi charakteryzowały się pożądaną zawartością i jakością.

Aby to osiągnąć, postawiliśmy sobie odpowiednie cele, które realizujemy w sposób systematyczny i kontrolowany.

Nasza wieloletnia praktyka w stosowaniu i rozwoju Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, pozwala nam złożyć jednoznaczną deklarację, iż wyroby oferowane przez SERTOP Sp. z o.o.:

  • spełniają wymagania prawne,
  • produkowane są zgodnie z wymaganiami światowych standardów dotyczących bezpieczeństwa żywności,
  • są produkowane tak, aby nie zagrażać środowisku.

Szeroko rozumianą jakość budujemy na takich fundamentach jak:

  • efektywne zarządzanie wszelkimi procesami,
  • wspieranie odpowiednich postawi wartości, które budują bezpieczeństwo produktu i zaufanie do stosowanego systemu, procesów i procedur,
  • jednoznaczna odpowiedzialność za wyrób i wszelkie działania.

Nasze cele dotyczące jakości są znane wszystkim pracownikom, odpowiednio do realizowanych procesów.

Skuteczność naszych działań podlega regularnej weryfikacji pod kątem potrzeb, ich aktualności, efektywności oraz zgodności z ciągle zmieniającymi się uwarunkowaniami zewnętrznymi i wewnętrznymi naszej Spółki.

Dla wszystkich pracujących w SERTOP Sp. z o.o. – charakter, zawartość – i jakość produkowanych wyrobów jest i pozostanie najważniejsza.

Za nadzór i realizację niniejszej Polityki Jakości ponoszę pełną odpowiedzialność.

Prezes Zarządu
Jan Gaweł

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version