Mechanik

arrow

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej, urządzeń i instalacji technicznych
  • Przygotowanie i ustawianie maszyn na potrzeby produkcji
  • Usuwanie awarii
  • Wykonywanie przeglądów i usprawnień
  • Mile widziane umiejętności i uprawnienia do eksploatacji maszyn skrawających, eksploatacji sprężarek, pomp próżniowych, wózków akumulatorowych i urządzeń dźwigowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (również staże lub praktyki) na stanowisku mechanika lub elektromechanika w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne średnie bądź zawodowe
  • Wiedza praktyczna w zakresie mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenie z zakresu remontu urządzeń
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Uprawnienia elektryczne będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane umiejętności do eksploatacji obsługiwania maszyn skrawających (tokarka, frezarka)

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail kadry@sertop.com.pl. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska. Aplikację można przesłać także drogą pocztową na adres Sertop Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 58, 43-100 Tychy lub złożyć osobiście w sekretariacie siedziby spółki.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sertop Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sertop Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach przy ul. Przemysłowa 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Masz pytania dotyczące naszych produktów,
    chciałbyś z nami współpracować?
    Napisz lub zadzwoń do nas

    Uwaga!

    Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

    Developer tools

    ReD Responsive Framework version